Tickets

ROCK POD KAMEŇOM

Tak ako každý rok, aj tento, sa milovníci rocku, metalu a dobrej hudby môžu tešiť na ROCK POD KAMEŇOM. Dávku dobrej muziky rôznych štýlov si návštevníci festivalu môžu vychutnať už 12. a 13. augusta 2022.

Z technických a organizačných dôvodov dochádza ku zmene miesta konania festivalu. ROCK POD KAMEŇOM sa presúva na Amfiteáter Lúč na Zemplínskej Šírave. Vďaka tejto zmene sa návštevníkom zvýši pohodlie počas koncertov, navyše získajú aj ďalšie možnosti, ako nabrať silu počas hudobných prestávok, keďže Zemplínska Šírava je ako stvorená na ideálnu dovolenku. Ponúka návštevníkom neporovnateľne viac ubytovacích možností, ako aj rekreačných zariadení, vďaka ktorým sa zvýši stupeň pohodlia návštevníkov. Pripravený bude aj camp na stanovanie.

Počas festivalu sa nemusíte obávať ani o prázdny žalúdok. Budú pre Vás prichystané stánky, v ktorých uspokojíte nielen svoj hlad, ale aj smäd.

Tento ročník festivalu sľubuje vďaka žánrovej pestrosti veľa zábavy, čo naznačujú aj prví zverejnení účinkujúci.

Fínska metalová kráľovná Tarja Turunen je zárukou fantastickej a nezabudnuteľnej šou. V jej podaní nás všetkých čaká parádna dávka poctivej metalovej muziky. Priaznivcov power metalu isto potešia Taliani Rhapsody of Fire, ktorí majú zástupy fanúšikov po celej Európe. Tie si získali svojím dokonale prepracovaným a pompéznym poňatím symfonického power metalu. Moldavská svetoznáma skupina Zdob Si Zdub publikum zaujme svojimi charakteristickými rýchlymi a energickými rytmami. Priaznivcov domácej hudobnej scény poteší nielen legendárna Tublatanka, ale aj ČAD na čele s charizmatickym Štefanom Chrappom, alias Pištom Vandalom, či mladá prešovská formácia Rawsonic .

20. 05. 2022
LINEUP ROCK POD KAMEŇOM 2022

Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu a miesta konania. Zlé počasie nie je dôvodom na zrušenie akcie.

22. 04. 2022
VSTUPENKY

Vstupenky sú k dispozícii prostredníctvom:- www stránky festivalu: www.rockpodkamenom.sk - siete Ticketportal- siete Maxiticket- emailu: tickets@rockpodkamenom.sk (email musí obsahovať počet objednaných vstupeniek, meno, priezvisko, adresu doručenia)

24. 04. 2022
TARJA - 13.08.2022

V sobotu 13.08.2022 sa môžeme spoločne na ROCK POD KAMEŇOM tešiť na parádnu dávku poctivej metalovej muziky. Festivalové pódium bude patriť fínskej metálovej kráľovne - Tarji Turunen, ktorá  svojím hlasom a speváckym umením priviedla na výslnie celosvetovo uznávanú skupinu Nightwish. Pre svoj jedinečný štýl spevu ju fanúšikovia nazývajú nielen ako "Bohyňu metálu", ale aj ako […]

24. 04. 2022
Rhapsody of Fire - 13.08.2022

Priaznivcov power metalu v sobotu 13. augusta na ROCK POD KAMEŇOM isto potešia Taliani Rhapsody of Fire, ktorí majú zástupy fanúšikov po celej Európe. Tie si získali svojím dokonale prepracovaným a pompéznym poňatím symfonického power metalu.

Všetky novinky

Interpreti

Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu a miesta konania. Zlé počasie nie je dôvodom na zrušenie akcie.
Všetci interpreti

Sponzori a partneri

crossmenu